BE ACTIVE DAY

Fakultet za sport i psihologiju organizuje događaje kojima želi da da svoj doprinos promociji vrednosti fizičkog vežbanja. Ovim događajem Fakultet se uključuje u akciju BE ACTIVE DAY koja se širom Evrope organizuje 23. septembra. Biće organizovana dva događaja. Nosioci organizacije i realizacije su nastavnici Fakulteta.

Prvi događaj se organizuje dana 22. septembra sa početkom u 10 h u holu i sali za fizičko vežbanje Fakulteta.

Učesnici događaja su deca mlađeg školskog uzrasta. Događaj ce imati dve teme. PRVU “ fizičke aktivnosti i crtanje” i DRUGU “grupne fizičke aktivnosti”.

Drugi događaj se organizuje 23. septembra u saradnji sa Fudbalskim klubom “Novi Sad” na terenima kluba sa početkom u 9h.

Učesnici događaja su mladi sportisti kluba. Događaj ima temu: “ vežbanje sa rekvizitima na otvorenom prostoru”.