Julski ispitni rok 2020/21.

Obaveštavamo vas da će se u periodu od 05. do 09. jula održati Julski ispitni rok.
Pravo prijave ispita u ovom roku imaju studenti koji su izmirili celu školarinu za tekući semestar i overili semestar.
Prijava ispita će biti 28. i 29. juna i vršiće se isključivo online.
Studenti prve i druge godine studija će prijavljivati ispite putem studentskog veb servisa, i u obavezi su da prilikom uplaćivanja unesu lični poziv na broj kako bi svaka uplata bila evidentirana na finansijskoj kartici.
Ukoliko budete prijavili ispite putem sajta fakulteta, te prijave se neće uvažiti.
Neophodno je da prođe od 24 do 48h da bi uplate bile prikazane na finansijskoj kartici.

Studenti treće i četvrte godine i master studenti će ispite prijavljivati putem sajta fakulteta.
Link: https://www.tims.edu.rs/prijava-ispita/  biće dostupan samo 28. i 29. juna do ponoći i putem njega ćete pristupiti aplikaciji za prijavu ispita.
Odluka dekana se nalazi u nastvavku.