Tims.ova Zimska škola za trenere

Danas je (26. januara 2019.) završena „Timsova zimska škola za trenere”. Nakon uspešne „Letnje škole” koja je bila organizovana u junu 2018. Fakultet je organizovao još jedan ciklus škole za trenere.

Dinamičan i zanimljiv kurs, u sjajnoj atmosferi, pohađalo je skoro 40 polaznika iz Srbije i okolnih zemalja, a onima koji su uspešno položili sve zadate obaveze, dodeljeni su sertifikati o stečenom zvanju „Sportski operativni trener”. Za uspešnu organizaciju najzaslužniji su naše kolege, prof. Slobodan Krneta, kao koordinator kurseva za stručno osposobljavanje i njegova saradnica MSc Adrijana Dozet. Ujedno zahvaljujemo se svim polaznicima na ukazanom poverenju, kao i spoljnim saradnicima na pomoći oko realizacije nastave iz užestručnih predmeta.

Fakultet nastavlja sa novim ciklusum kurseva za stručno osposobljavenje u standardnom formatu u martu tekuće godine, a prijave su stalno otvorene.