XII Konferencija o trgovini ljudima „Sloboda nema cenu”

XII Konferencija „Sloboda nema cenu“ će se održati 18. oktobra 2024. godine sa početkom u 12 časova, povodom Evropskog dana borbe protiv trgovine ljudima na Fakultetu za sport i psihologiju – TIMS (Radnička 30a, Novi Sad).
Cilj konferencije je da edukuje mlade ljude – studente, kao buduće profesionalce i buduće stručnjake koji će se u svom radu potencijalno baviti temom trgovine ljudima. Konferencija se organizuje sa ciljem da se studenti informišu, steknu specifična znanja iz oblasti trgovine ljudima i unaprede svoje profesionalne stavove u cilju jačanja svojih kapaciteta kao budući stručnjaci za sveobuhvatnu zaštitu žrtava trgovine ljudima i drugih žrtava nasilja.
Agendu konferencije možete videti ovde: Agenda – XII konferencija o trgovini ljudima